ФОТО: Коко Т им се извини на фановите со нови провокативни фотографии

Објавено јуни 16, 2012 | Коментирај

 

 

За да се извини на своите фанови што ги остави своите фанови без своето Twitter фото шоу во вторник, како во средата објави три фотографии на која позира гола во танга, со цветови на своите брадавици.

 

Поради тоа што и било премногу криво што овој вторник им остана должна на фановите, таа се одлучи да им се оддолжи со три нови провокативни фотографии.

 

- Мислам дека треба да започнам со дизајнирање на костими за капење покрај фотографирањето. Сигурно дека ќе Ви се допаднат моите модели за сончање- напишала на една од фотографиите кои Коко Т ги објави на Twitter профилот.

 

Два дена подоцна таа објави фотографии од плажа, каде ужива со своите две кучиња.

 

 

 

Коментирај

Нема коментари за ФОТО: Коко Т им се извини на фановите со нови провокативни фотографии. Остави свој коментар за овој напис

Оставете коментар