Ова е новата девојка која го помати паметот на Џастин Бибер

Објавено ноември 13, 2012 | Коментирај

 

Барбара Палвин

 

Деновиве голема фама се крена околу раскинувањето на Џастин Бибер и Селена Гомез. Се шпекулираше за разни причини за нивната разделба, но многу работи станаа појасно по спектакуларното шоу на Victoria’s Secret, каде Џастин Бибер не ја криеше неговата блискост со 19 годишнит модел на оваа комапнија за долна облека Барбара Палвин. Тие објавија и заедничка фотографија за време на шоуто, а фотографирани и видени се заедно многупати после тој настан.

 

Барбара Палвин е 19 годишна унгарка и е заштитно лице на многу светски брендови.

 

Дали зад сето ова стои само медиумска фама за нејзина промоција, останува да видиме!

 

 

Коментирај

Нема коментари за Ова е новата девојка која го помати паметот на Џастин Бибер. Остави свој коментар за овој напис

Оставете коментар